• E-POSTA

    mehmetspot@hotmail.com.tr

  • TELEFON

    0544 498 8834

  • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

    Pazartesi - Pazar 07:00 - 20:00

15

Tem

2017

İkinci El Koltuk Takımı Alanlar Konyaaltı

By, Mehmet İKİNCİ EL EŞYA Comments: no comments

Kaçırmayın…!!
Koltuk takımı yeni geldi söküğü yada yırtığı yok. Modern takım… L koltuk ile 2 tane tekli koltuğu ve yastıklarıyla birlikte sadece 380 TL. Koltuksuz ev kalmasın diye bu fiyata siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen whatsApp tan ulaşın. 0544 498 8834

Kullanmadığınız ikinci el klimalarınız da değerinden alıyoruz. İkinci El Eşya Alanlar Konyaaltı, İkinci El Eşya Alanlar Gürsu, İkinci El Eşya Alanlar Altınkum, İkinci El Eşya Alanlar Arapsuyu, İkinci El Eşya Alanlar Sarısu, İkinci El Eşya Alanlar Muratpaşa, İkinci El Eşya Alanlar Lara, İkinci El Eşya Alanlar Fener mahallesi, İkinci El Eşya Alanlar Meydan, İkinci El Eşya Alanlar Aksu yada İkinci El Eşya Alanlar Kepez veya İkinci El Eşya Alanlar Konyaaltı’nda yaşayın. İkinci el koltuk takımlarınızı, ikinci el kilmalarınızı, ikinci el beyaz eşyalarınızı, ikinci el televizyonlarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz.

Antalya’da İkinci eşya derseniz adres belli Mehmet Spot. Size bir telefon kadar yakın olan Mehmet Spota 0544 498 8834 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını whatsapp uygulamasından bize gönderirseniz, size ürününüzün gerçek değerini söyleyip anlaşmaya varabiliriz….

Bir cevap yazın

HİZMET BÖLGELERİ
ANTALYA SPOTCULAR

Ağu 2018