• E-POSTA

  mehmetspot@hotmail.com.tr

 • TELEFON

  0544 498 8834

 • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  Pazartesi - Pazar 07:00 - 20:00

29

May

2017

Playstation Değerinde Alınır… Ps3 Ps4

By, Mehmet İKİNCİ EL EŞYA Comments: no comments

 • ÇOÇUKLARINIZA KARNE HEDİYESİ EN UYGUN FİYATLARIYLA BURADA…
  Çocucuğunuza alacağınız en güzel mükemmel doğum günü veya karne hediyesi .2 adet Sony Kol,2 Kol ile Futbool oyunlarını arkadaşlarınızla iki kişi rahatlıkla oynayabilirsiniz kol derdi yok.Gta IV ve Pes 12 Oyunu ile birlikte. 2 Adet oyunla Hediye . oyun derdi yok .Ps3 Ps4 de en çok oynanan futbol oyunu pes 12 ve en çok oynanan aksiyon macera oyunu gta serisi oyunları yaz tatili boyunca sizlerle. Oyunları yaz tatilinde doya doya playstation oynayabileceksiniz.

  Kullanmadığınız ikinci el playstationlarınızı da değerinden alıyoruz. Konyaaltı, Gürsu, Altınkum, Arapsuyu, Sarısu, Muratpaşa, Lara, Fener mahallesi, Meydan, Aksu yada Kepez’de yaşayın. İkinci el kilmalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz.

  Antalya’da İkinci playstation derseniz adres belli Mehmet Spot. Size bir telefon kadar yakın olan Mehmet Spota 0544 498 8834 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını whatsapp uygulamasından bize gönderirseniz, size ürününüzün gerçek değerini söyleyip anlaşmaya varabiliriz

Bir cevap yazın

HİZMET BÖLGELERİ
ANTALYA SPOTCULAR

Ağu 2018